Машински факултет у Бањој Луци

Поштовани,

Машински факултет у Бањој Луци ће ове године организовати on-line припремну наставу из математике, за упис на прву годину првог циклуса студија.

Ђаци завршних разреда средњих школа, заинтересовани за студирање на Машинском факултету у Бањој Луци, могу да пошаљу основне податке о себи (име и презиме, назив средње школе коју завршавају и своју E-mail адресу) на

E-mail: pripremna.nastava@mf.unibl.org

а додатне информације о Факултету и о упису на Факултет могу добити на званичном веб-сајту, позивом  на број 051 433 030 (студентска служба), или на Instagram или Facebook профилу Машинског факултета.

Информације о почетку и терминима одржавања припремне наставе, као и ЛИНК преко кога могу пратити наставу, матуранти, заинтересовани за упис на Машински факултет, ће добити на свој E-mail.

С поштовањем,

Декан