Кутак за сликање

Ову школску годину обиљежила су велика ограничења у извођењу ваннаставних активности. Ипак, ученици и професори наше школе потрудили су се да уз поштовање епидемиолошких мјера ураде нешто креативно и ове тешке дане претворе у нешто лијепо. Представници Фото-секције и Савјета ученика са проф. Иваном Стакић, Иваном Дуроњић, Јадранком Благојевић и педагогицом Дражаном Михајловић у холу школе направили су кутак за сликање. Тренутно је у кутку креиран новогодишњи амбијент. Овај амбијент се може мијењати па ће ученици уз подршку професора мијењати изглед овог кутка. Ученици и други професори су позитивно реаговали и прве фотографије већ красе друштвене мреже, али и промовишу школу, креативност и учешће у ваннаставним активностима.