Дан ученичких постигнућа

27. 5. 2021. године наша школа је организовала Дан ученичких постигнућа. Ученицима су урчене диломе и захвалнице за учешће и постигнуте успјехе на такмичењима и конкурсима. Уручена је и диплома ученику генерације Михаилу Максимовићу.Михајло Максимовић је ученик IV2 одјељења, занимање грађевински техничара. Своје школовање завршио је просјеком 5.00 и учествовао је на бројним такмичењима и освајао награде. Своје школовање планира наставити на Грађевинском факултету у Бањој Луци. Управа школе уручила је дипломе Михаилу и пожељела му да остане тако вриједан и постигне све циљеве које је пред себе поставио, изразивши задовољство што је дио својих знања и вјештина стекао у нашој школи. Испред школе свим ученицима су се обратили директор и педагог школе изразивши при томе своју захвалност и понос што имамо овако вриједне ученике. Директор је подијелио дипломе и захвалнице ученицима и позвао их да и у будућности раде на себи и нижу овакве и сличне успјехе.